Kategorie

Aktuálně

Jaké jsou nejnovější bytové doplňky a módní trendy? Co nového jsme pro vás přichystali? Inspirujte se novými dekoracemi, porcelánem nebo dalšími doplňky pro váš domov.

5.12.2017   Podařilo se nám získat novou značku, finskou Muurla. Má skvělé věci se severskými a scandi motivy. Zamilovali jsme se do plechových hrnečků s lesními zvířaty, které jsou populární i mezi myslivci. Originální jsou podnosy se skandinávskými motivy přírody. Pro děti má jedinečné plechové nádobí s Mumínky.

Scandi plecháčky Muurla Scandi plecháčky Muurla Plechové nádobí Muurla

 

30.10.2017   Začínáme se těšit na Vánoce, proto jsme pro vás přichystali vánoční dekorace. Mezi naše nejoblíbenější patří vánoční skandinávské ozdoby s motivem zvířat, andělíčci nebo sobík.

Vánoční ozdoby a dekorace Vánoční ozdoby a dekorace Vánoční ozdoby a dekorace

 

25.10.2017   Bez hodin se jednoduše neobejdeme. Mohou však být skvělým bytovým doplňkem, tak jak to umí právě Present Time. Vybrali jsme pro vás budíky pro příjemnější ranní vstávání a retro minutky pro měření času v kuchyni. Velmi oblíbené jsou čtvercové hodiny z netradičních materiálů jako je beton nebo bambus.

Budíky a minutky Presenttime Budíky a minutky Presenttime Budíky a minutky Presenttime

 

20.10.2017   Představujeme nejoblíbenější produkty značky Broste. Ta si pohrává se souzněním přírody a moderních materiálů. Její svíčky s borovou kůrou je nám líto zapálit. Ještě lépe vypadají v drátěných ošatkách a mísách. Stejně tak jsme nadšení z kamenného svícnu na čajové svíčky.

Svíčka s borovou kůrou, drátěné ošatky - Broste Svíčka s borovou kůrou, drátěné ošatky - Broste Svícen z kamene - Broste

 

12.09.2017   Tabule pro psaní křídou od Saas and Belle jsou nápadité nejen tvarem, ale i aktivitou, kterou milují nejen děti. Do dětských pokojíků stejně jako na vzkazy u vchodových dveří.

Tabule pro psaní křídou - Kočka, Srdce - Saas and Belle Tabule pro psaní křídou - Mrak - Saas and Belle Tabule pro psaní křídou - Velryba - Saas and Belle

 

11.09.2017   Firma Zassenhaus známá pro svoje kvalitní prkénka z masivního dřeva představuje novinku. Prkénka z netradičního mangového dřeva. To je díky tepelné úpravě rezistentní proti houbám a má antibakteriální účinek.

Prkénko z mangového dřeva - Zassenhaus Prkénko z mangového dřeva - Zassenhaus Prkénko z mangového dřeva - Zassenhaus

 

06.09.2017   Aby se děti ze školy ještě více těšily domů, vyzdobte jim pokojíček háčky na zeď. Třeba háčky v podobě loďky, traktoru nebo hasičského auta, to je něco pro kluky. Holčičky zase nadchnou úchytky na šuplíky v podobě lištiček nebo koček.

 

05.09.2017   Svačiny se připravují stále, nejen dětem do školy. Proto, abyste je dělali a jedli s chutí, potřebujete hezké svačinové krabičky.

Svačinové krabičky - Saas and Belle Svačinové krabičky - Saas and Belle Svačinové krabičky - Saas and Belle

 

22.08.2017   Dětské pokojíčky potřebují veselé a útulné doplňky. Přesně takové jsou od nové značky Saas & Belle. Nejvíce osloví ušaté polštáře jako roztomilá zvířátka nebo polštář Mrak. 

saas and belle - usate polstare saas and belle - usate polstare saas and belle - usate polstare

23.07.2017   Dramatickým kontrastem ke klasickému bílému porcelánu Maxwell and Williams je kolekce Caviar. Talíře, misky a podnosy mají výraznou černou barvu a matnou strukturu porcelánu.

19.06.2017   Brabantia přichází s novými barevnými chlebníky v pestrých barvách. V interiéru působí neokoukaně žlutápudrově růžová i mechově zelená. Která se hodí k vám?

15.06.2017   Připravte se na grilovací sezónu! K dokonalé chuti vám pomůžou pomocníci na grilování.

25.04.2017 Dvě nové extravagantní kolekce Marigold a Alcazar bojují proti všednosti bílého porcelánu. Kolekce porcelánu Maxwell and Williams navrhl uznávaný světový designer Christopher Vine. Nádobí můžete využít nejen jako snídaňový servis, ale i jako dominantní prvek interiéru.

12.04.2017   Souznění s přírodou, to je kolekce Elemental od Maxwell and Williams. Servírovací talíře a misky se vyznačují oblými rohy a luxusní matnou strukturou porcelánu.

05.04.2017   Skvělá kolekce Diamonds od Maxwell and Williams je neokoukaná, netradiční a elegantní. Kolekci Diamonds s decentní elegancí čeří vlnící se vzor broušeného diamantu. Pravidelná geometrická struktura jemně vystupuje a tvoří reliéf na okrajích nádobí. Hodí se pro každodenní stolování i slavnostní okamžiky.

04.07.2007   Spustili jsme internetový obchod s bytovými doplňky www.in-side.cz.