Kategorie

Prodávané značky

Které značky pro vás pečlivě vybíráme, abyste nakupovali s chutí? Seznamte se s našimi nejoblíbenějšími značkami. 

Poodhalíme vám jejich historii, úspěchy. Doporučíme nejlepší produkty a bestsellery. Ukážeme vám jejich katalogy, ze kterých vám objednáme cokoliv se vám v nich zalíbí a na našem eshopu to zrovna nenajdete.

       

Asa Selection

Asa Selection - prostírání na stůl Asa Selection - vázy Asa Selection - čajový servis

ASA Selection je rodinnou německou firmou, která si zakládá na elegantním a jednoduchém designu. Je světovou špičkou ve výrobě keramiky, porcelánu a bytových dekorací. Význačné jsou její jednoduché a čisté tvary, které dělají výrobky této značky nadčasovými.

Nejoblíbenější jsou její prostírání na stůl v širokém spektru barev a materiálů, ručně zdobené vázy a květináče, jídelní a kávové servisy, konvice, břidlicové podnosy, skleněné podnosy a poklopy na dorty.

 

Present Time

Present time - budíky

Present time - čtvercové hodiny

Present time - hodiny ručičky

Present Time je holandská značka, která se zabývá bytovým designem již 30 letech. Realizuje stále nové návrhy za pomoci kreativních návrhářů, neustále rozšiřuje jejich řady. Present Time vnáší do současného designu zábavu a osobní přístup. Její nejlepší produkty jsou z oblasti nástěnných dekorací a drobného nábytku.

Zejména čtvercové hodiny, budíky a minutky, drátěné koše, nástěnné plánovací tabule nebo hodiny v podobě ručiček patří mezi její bestsellery.

 

Leonardo

Leonardo - skleničky

Leonardo - podnosy a poklopy na dort, sýry Leonardo - barevné skleničky

Leonardo je německá značka pro luxusní sklo a skleněné výrobky. Zakládá si na preciznosti designu a materiálu skla. Její skleničky skutečně cinkají, jsou z pevného, ale velmi čirého skla, mohou být používány v myčce nádobí. 

Nejoblíbenější je celá rozsáhlá kolekce elegantních skleniček Cheers, která nabízí plnou škálu sklenic na vína, koňaky, whiskey i běžné pití. Velmi populární jsou také její barevné skleničky z kolekcí Swing nebo Daily.

     

 

Asa Selection

Muurla Plechové hrnečky Plechové hrnečky Muurla Muurla mumínkovská kolekce dětského nádobí

Muurla je finská značka, která si zakládá na pečlivém zpracování a detailech již od roku 1974, Snaží se vytvářet krásné a designové doplňky stolování. Je charakteristická skandinávskými motivy, zejména zvířat. Siluety severské přírody najdete nejen na plechových hrnečcích, ale i podnosech.

Nejoblíbenější jsou plechové hrnečky s lesními zvířaty, které si získaly popularitu nejen mezi milovníky nordic stylu, ale i myslivci. Pro děti je určená mumínkovská kolekce, která inspirována tvorbou známé finské spisovatelky a ilustrátorky Tove Jansson.

 

       

Maxwell and Williams

     
Blomus Brabantia Cilio Karlsson
Küchenprofi Linum Nextime Philippi
Saas and Belle Umbra Zack Zassenhaus
       
       
       
       
       
       
       
       

 

#inside.cz